Stojíme na pevných vědeckých základech

Věnujeme se inovacím v oblasti biotechnologií. Zkoumáme potenciál a možnosti genetického testování. Podílíme se na zkoumání souvislostí mezi DNA a životním stylem našich klientů. Pod značkou Chromozoom působíme v České republice od roku 2018.

Chromozoom se zabývá prediktivním genetickým testováním širokého spektra genetických variant. Cílem je zajistit komplexní přehled o potenciálu a možnostech klienta podmíněných jeho geny, provázet ho na cestě změnou životního stylu a napomáhat mu k dosažení jeho přání a cílů. V podobě aktualizace dat dle nejnovějších vědeckých publikací a neustálého vývoje genetických panelů vám bude zajištěno doživotní sledování genetického rizika a maximalizace zpřesňování výsledků a doporučení. Ale proč je vůbec takové testování tolik přínosné?

DNA se během života nemění. Díky tomu jsou výsledky testů platné po celý život. Měnit se může pouze jejich interpretace díky neustále novým poznatkům v oblasti molekulární biologie a genetiky, které Chromozoom jako jediný na trhu zohledňuje. Genetická výbava každého člověka je jedinečná a každý potřebuje specifickou péči. Díky poznání informace, kterou máte vepsanou v DNA již nemusíte experimentovat se svým životním stylem a zdravím, ale zjistíte přesně, co vašemu tělu prospívá a co mu pomůže udržet si skvělou formu.

Náš výzkum a vědecký tým pro vás kombinuje nejmodernější technologie, nejnovější studie a spolupráci s předními vědci, genetiky, biology, sportovními trenéry a nutričními terapeuty tak, abyste se posunuli za hranice "univerzálního" přístupu k životnímu stylu. Genetická analýza, její výsledky i doporučení jsou vždy založená na nejnovějších poznatcích nejen z oblasti genetiky.

 Naše akreditovaná laboratoř v Praze. 

 

Narozdíl od konkurenčních firem není Chromozoom jednorázovou záležitostí. Neustále provádíme vědecký výzkum a zařazujeme nové studie a vědecké pokroky do svých algoritmů a systémů vyhodnocování vašich genetických dat. Nejen to, Chromozoom vám rovněž umožní zaznamenat změny životního stylu provedené na základě Vašich genetických výsledků a personalizovaných doporučení do vaší klientské karty (např. změna tělesné váhy, omezení konzumace alkoholu) a tím získávat aktualizovanou výslednou zprávu a výsledky, které vám právě na základě změn ve vašem životě ukážou, kde jste rizika snížil či zvýšil a co se tím pro vás změnilo.