Kromě komplexní analýzy DNA se snažíme poskytovat zákazníkům pomoc s implementací doporučení na základě výsledků a predispozic, pomocí doplňkových produktů. Jedná se o produkty na míru, díky nimž bude péče o své zdraví jednodušší.

Konzultace s odborníkem

Abyste více porozuměli svým výsledkům, další nabízenou službou je 30-ti minutový online rozhovor s jedním z našich odborníků. Odborník s vámi výsledky projde, interpretuje je a odpoví na váše otázky.

Suplementace na míru

Personalizovaná suplementace je jedním z našich benefitů, který chceme našim klientům dopřát a díky kterému chceme poukázat na důležitost personalizovaných produktů. Na základě vašich genetických výsledků dostanete vhodné suplementy, které budou svědčit a pomáhat právě vašemu tělu. Tento program se připravuje na zimu 2022.

Personalizovaná kuchařka

Individualizovaný receptář, který obsahuje přes 70 receptů, vás naučí základy správného stravování, které má pomoci splnit vaše cíle. Dle výsledků genetické analýzy připravíme recepty a jejich gramáže specificky pro potřeby vašeho těla. Kuchařka vám má pomoci změnit své stravovací návyky a pochopit, jak proces stravování v těle funguje.